Yoncaperest_Logo-01-removebg-preview-1

PARAM, BENİM PARAM MI?

Para konusunda muhteşem geliştirici ,bol bol sıçramalar yaşadığım bir serüvenim var. Fakirlik ve kısıtlılıkla övünülen durumun nasiplerle kısmetlerle açıklandığı ve çözüm bulunulamadıkça razıyetin çare sanıldığı bir kültürde öğrendim para ilişkisini. Yani  kocaman bir ilişkisizlik durumuymuş aslında.

Ne zamanki durumun kişisel gelişimimle, bakış açımla ve bilincimle ilgili olduğunu kabul ettim ,o zaman başladı bir şeyler değişmeye.

Hayatın bazı anlarında yeter artık dediğimiz anlar vardır, bilirsin senin de olmuştur, öyle bir dönemde duyduğum bir cümle tüm hücrelerimi sarsmıştı. ”Eğer borçlu durumdaysan hayatında bereketten bahsedemezsin.”  Hayatta kalmayı yaşamaya , razıyeti gerçek şükre, avuntuyu gerçek kutlamalara çevirmek istiyorsan mutlaka bilincinde parayla ilişkini düzeltmek zorundasın.

Şimdi parayla kurduğun ilişkiyi düşün, ona ne anlamlar yüklediğini, ona nasıl davrandığını…farz et hiç önem vermem diyorsun ya da geldiği gibi gider; hatta korkuyorsun harcarken, zor kazanıldığını düşünüyorsun vs. Sen para olsan seninle ilgili bunları düşünen birine gider miydin?

Parayla bilincinde kurduğun ilişkiyi farkındalıkla değiştirmek için bu video seri seninle.

Adım adım bolluk bereket ve parayı yeniden tanıyacaksın.

Bütçe analizinde yaklaşımlarını keşfedeceksin

3 video şeklinde, dilediğin zamanda, dilediğin şekilde üzerinde çalışabileceksin.

Satın alma sonrasında WhatsApp 0530 950 77 00 a yazarsan ürün detaylarını ve işleyişi anlatabilirim.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.