Yoncaperest_Logo-01-removebg-preview-1

Çekim Yasası Dinamikleri Çalışması

Düşün ki elinde bir katalog var, sana özel hazırlanmış, her sayfası isteklerinle dopdolu. Çevirdikçe sayfaları havalara uçuyorsun hepsi arzuların, hayallerin, hedeflerin. cıvıl cıvıl , rengarenkler.

Peki SEN o kataloğun neresindesin? İstiyorum ya hem de çok, deyip geçme. Bazen istediğimizi söylediğimiz şeyleri seçmiş olmuyoruz.

 

Bol bol su görmek istiyorum demişsin, kataloğuna deniz konmuş, peki sen fincanla mı bekliyorsun damacanayla mı yoksa denizin kendisi olma tutkusuyla mı?

 

Sağlıklı fit 57 kilo olmak istiyorum demişsin, kataloğuna konmuş, peki sen aldın mı sorumluluğunu, tutumun ne, kararlı evetler ve hedefine ters şeylere kararlı hayırların var mı?

 

Sevgi dolu değer gördüğüm ilişki istiyorum demişsin, kataloğuna konmuş, peki senin tutumların nasıl kendine o sevgiyi değeri gösteriyor musun kendine?

 

Ya da hepimiz para istiyoruz sonra davranışına bakıyorum kazanırken harcarken paylaşırken korkuyorsun…zengin olmak istiyorum deyip zenginlerin ne kadar kötü olduğunu ya da pahalılığı dillendirip duruyorsun?Seçimlerimiz ve Tutumlarımız farklılık gösterdiğinde yani davranımlarımız seçimlerimizle aynı doğrultuda olmadığında isteme alanında kalıyoruz yalnızca.

 

İsteğinle hizalı ya da hizasız olman yaratımlarını belirliyor çünkü çekim yasası her daim çalışıyor.

 

Bu yasayı anlamak ve bilinçli yaratım yolculuğunu öğrenmek için harika bir video bülten seninle! Bültendeki bazı ana başlıklar: 

Seçimlerin ve davranışların birbirini desteklemesi

Vizyonlama ve güç duruşu

Kim olmayı seçmek ne demek

Kendine izin vermek, layık görmek ve değerin isteklerinle ilişkisi 

Satın alma sonrasında WhatsApp 0530 950 77 00 a yazarsan ürün detaylarını ve işleyişi anlatabilirim.