Yoncaperest_Logo-01-removebg-preview-1

İçindeki Çocuk ve İnanç Sistemi Tespiti

Sürekli yaşadığımız döngülerin çekirdek inancını bu inancı oluşturduğumuz çocuk parçamızı ve onunla yeniden ilişki kurma yollarını tespit ediyoruz. 

Tek seans ile döngüde kalmamıza neden olan kafa sesimizin desenini ve fark etmeden oynadığımız oyunu görmek farkındalığımız ve yetişkin bilincimiz için kolaylaştırıcı oluyor.

Önce bir düşünce seçeriz ve buna odağını vermeye başlarız.
 Biz bu düşünceye ağırlık verdikçe çekim yasası bizim için çalışır ve bu düşüncenin enerjisindeki durumları ve olayları sana çekmeye başlar. Sonra çevremizde bunları gördükçe bu düşünceye daha çok inanırız yani o artık bizim “inancımız” olur.
 
 ✌İnancımız, daha yoğun ve ısrarla yaydığımız enerjidir. Bu enerji de onun doğruluğunu sana ispatlayacak şeyleri getirir. Yani, inandığımız şeyin “gerçek” olduğunu kendine ispatlamış oluruz. 
 
Yani , Sen neye gerçek dersen o gerçeğin olur. Ve biz anne karnından itibaren her an birilerinden, bir şeylerden davranışlar inançlar alıp onları gerçekliğimiz zannediyoruz.
 
Şu an hayatında döngü olarak yaşadığın durum ve olayların altında çocukken aldığın bir karar olabilir. 
 
➡️ Çalışma online, zoom üzerinden 

seans süresi ortalama 1 saat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.