Yoncaperest_Logo-01-removebg-preview-1

PARAM, BENİM PARAM MI?

Para konusunda muhteşem geliştirici ,bol bol sıçramalar yaşadığım bi serüvenim var.Fakirlik ve kısıtlılıkla övünülen durumun nasiplerle kısmetlerle açıklandığı ve çözüm bulunulamadıkça razıyetin çare sanıldığı bi kültürde öğrendim para ilişkisini.yani kocaman bi ilişkisizlik durumuymuş aslında.
Ne zamanki durumun kişisel gelişimimle,bakış açımla ve bilincimle ilgili olduğunu kabul ettim ,o zaman başladı bişiler değişmeye.
Hayatın bazı anlarında yeter artık dediğimiz anlar vardır,bilirsin senin de olmuştur,öle bi dönemde duyduğum bi cümle tüm hücrelerimi sarsmıştı.”Eğer borçlu durumdaysan hayatında bereketten bahsedemezsin.” Hayatta kalmayı yaşamaya,razıyeti gerçek şükre, avuntuyu gerçek kutlamalara çevirmek istiyorsan mutlaka bilincinde parayla ilişkini düzeltmek zorundasın.
Şimdi parayla kurduğun ilişkiyi düşün,ona ne anlamlar yüklediğini,ona nasıl davrandığını…farz et hiç önem vermem diyosun ya da geldiği gibi gider hatta korkuyosun harcarken,zor kazanıldığını düşünüyorsun vs. sen para olsan seninle ilgili bunları düşünen birine gider miydin?
 
Çalışma onlinedır.
Minimum 6 hafta
DETAYLI BİLGİ İÇİN WHATSAPP 0530 950 77 00